Senin golf arabaları üzerinde olması gereken özellikleri

Senin golf arabaları üzerinde olması gereken özellikleri

Golf arabası kesinlikle sadece bir mod golfçüler tarafından kullanılan ulaşım olmanın uzun bir yol kat etti. Bu gün, o sadece yakıt yakan arabalar ve mini-vanlar için harika bir alternatif olarak kabul edilmez bir sokak yasal mini-vehicle, o da mahallelerinde kısa errands çalıştırmak isteyen Engelli ve yaşlı insanlar için yararlı bir taşıma olmuştur.

 

Golf

Kendiniz için bir satın alma düşünüyorsanız, tüm olup elektrik-powered veya gazla çalışan bir veya o zaman ve para yeni veya kullanılmış bir tane satın almak için daha iyi bir yatırım olacağını satın almak iyi olurdu gibi golf arabaları, öğrenmek olduğunu öğrenmek gerekir. En iyi alışveriş her zaman golf arabası nasıl kullanacağınız ve ne sıklıkta bunu kullanacaksınız dayanır hatırlıyorum nerede Java kullanarak olmayacak gibi.

Size kolayca her yerde o park edebilirsiniz ve bunun için bir hız bilet almak değil sadece itiraz ve insanlar kendileri için almak isteyen ekler. Büyük tasarruf yakıt yalnız zaten insanlar bu araç bir golf arabası maliyeti sadece 0,75 $ şarj çünkü benim istediğim yeterli nedenidir ve a tek fiyat istemek zaten yeterli güç yaklaşık 30 mil seyahat sağlar..

Başka bir ayrı bir avantaj sadece olabildiğince az sayıda bağlantı parçaları, golf arabası için ihtiyaç vardır. Bu nedenle, bölümleriyle öğrenmeniz gerekecektir ve özellikleri sağlamak için gerekli değer satın alma. Ortasında belgili tanımlık şekil için arabaları windshields/camlar, saçak ve yağmur veya yol enkaz karşı korumak için ek almak isteyebilirsiniz, Isıtma ve tesisleri, akü şarj cihazları ve yakıt soğutma bir kaç isim için filtre uygular. Özellikle geceleri kullanmayı düşünüyorsanız farlar ve fren lambaları sokak yasal olmaları için de kötü bir fikir değildir.

Parçalar satın alırken, bu uç tepe şeklinde tutulur ve olması gerektiği gibi sorunsuz olarak ve mükemmel çalışır emin olmak için golf arabası model için karşılık gelen parçaları almak önemlidir. Sen-ebilmek kontrol orijinal parçaları ve online tüccar onları rekabetçi fiyatlarla satış çünkü aksesuarları online ve hatta onları perakende daha ucuz fiyatlarla olsun.

Burada özellikle senin golf arabası sürekli kullanmak koymak planlıyoruz ne-cekti var olmak en iyi parçalar ve, yatırım için özellikleri hakkında bilgi de alabilirsiniz. Ayrıca, yetkili bayilerinden satın golf arabaları, parça, bakım, vb hakkında gerçekten bilen insanlar onları satın ve onlar da mevcut daha ucuz alternatifleri göz önünde bulundurarak sanmıyorum ihtiyacınız parçalar olacak sağlar.

Bir elektrikli golf arabası satın en gerçeği daha hızlı çalışır ve herhangi bir pahalı gaz gerekmez nedeniyle yapmaya yatkındır gibi dikkat eğer pillerinizi güvenilir bir satıcı almak ve otomatik değil dükkan sağlamak gerekir. Aynı ışık, aynı zamanda golf arabaları için anlamına chargers kullanın ve başka bir şey kullanmak için denemek gerekir. Birçok golf arabası şarj bu gün otomatik olarak pil tam kapasiteye ulaştığında veya bunlar golf arabası yüklü bir on-board bilgisayar tarafından kontrol edilir, çünkü sol-ebilmek var olmak tıkalı 24/7 şarj durdurmak için yapılır.

Gazla çalışan arabalar genellikle sadece bir düzenli işaretleyiniz kemerleri ve pillerin yanı sıra sorunsuz çalışan emin olmak için yağ değişimi gerektirir. Gerektiğinde tüm kemer değiştirmek ve parçaları, golf arabaları için satın almak için değişti ve temizliği önemlidir, hava ve yakıt filtreleri almak emin olun.

Online gidiş ne para için alıyorsanız biliyorum, ayrıca ayrıntılı açıklamalar yer alacak tüm kullanılabilir parçaları kontrol etmenize olanak sağlar. Sadece en iyi orada sipariş emin olabilirsiniz bu yüzden onların mal kalitesi konusunda yetkili çevrimiçi mağaza da kesin. Onlar da yeterli olabilecek herhangi bir soru sormaya çekinmeyin bu yüzden golf arabası bölümleri hakkında öğrenmek gereken önemli şey bilmek deneyimli olacaktır.

Ama bunları sipariş ve er sen gerçekten lüzum bir şey bir şey istemiyorum satmak saldırgan satış personeli ile uğraşmak zorunda nerede mağazalarda bir gezi kaydettiğiniz var az 3-5 gün olarak kapınıza teslim en iyi parçasıdır.