Neden hypnobirth düşünün?

Kate Middleton, Cambridge Düşesi bildirildi ilk çocuk doğum için ağrı kontrol yardımcı olmak için hipnoz kullanımı düşünüyor. Ben her zaman neden merak ettiniz her anne-to-be-değil istihdam hypnobirthing teknikleri Yardımı.

 

Gebelik

Sonuçta, ne aklı, düz-düşünme, kadının burnunu tamamen doğal, ne olursa olsun hiçbir yan etkisi yoktur ve doğum sırasında daha kolay bir zaman yapmak için söz bir şey teklif açmak? Kesinlikle bu tam no-beyin olduğunu?! Bu amaçla kullanılan hipnoz, temelde anne ve bebek için çok daha rahat bir süre yol açıyor.

Yani neden olmak üzere tüm anneler hypnobirthing Teknikleri kullanabilirim? Ben gelmiş sanırım sonuç adaylarının anneler çoğunluğu hipnoz teknikleri doğum için ya da bilmiyorum ya onlar için çalışacaktır inanmıyorum olmasıdır. Ve bu tabii beni çok birçok insan yanlış eğlendirmek ve muhtemelen hipnoz hakkında genel bilgi veya konu üzerine bilgi eksikliği nedeniyle korkular aslında düşünmeye neden olmaktadır.

Büyük haber bilgileri anında kullanıma hazır olduğu bu modern dünya biz ve Google gibi konular olabilir kendimizi ile değerli bilgi verenler şimdi. Anahtar her zaman olduğu gibi tam olarak Google için ne bilmek de yer almaktadır. Ben her zaman saygı duyulan bir dergide yayınlanan tıbbi araştırma arıyorum tavsiye ederim.

Hypnobirthing ile ilgili olarak bunun için olsaydı önemli sonuçlar son derece ilginç bazı çalışmalarda bulur. Bir swifter teslim şansınızı artırmak ister misiniz? Veya daha az acı teslim, daha az ağrı ilaç artar? Veya bir swifter kurtarma zaman? Yine, ben söylemek gerekir, kesinlikle no-brainer hypnobirthing bütün kavramı nedir?

Hipnoz zihin mükemmel normal ve doğal bir durumdur. Bu gevşeme doğal bir durumdur. Sadece hipnoz ile sakinlik, gevşeme ve esenlik duygusu teşvik etmektedir. Bu gerçeği ekle o zaman hipnoz, bilinçaltı düşünce önerisine karşı daha açık hale gelir ve sonsuz daha fazla fayda potansiyeli görmeye başlayacaksınız.

Bilinçaltının otomatik olarak ve kendiliğinden davranan bu parçasıdır. Hipnotik telkin özel deneyimleri beklemek için aklını tren yapılabilir. HypnoBirthing öneriler elbette dinlenmek, iyi hissetmek, ağrının ve rahat bir doğum deneyimi yapılacaktı.

Hipnoz hakkında düşünce hiç veya bu konu hakkında yersiz yanlış eğlendirmek, o zaman neden sadece hipnoz kendiniz için denemek? Yeme, puding kanıtı olduğu şeklindeki gidiyor! Bir ücretsiz hipnoz mp3--dan benim website herhangi bir zamanda almak ve hipnoz kendi evinizin konforunda deneyin.