Nasıl 3 adımda bir kız arkadaşı almak

Eğer olmanın tek, özel kimse yok yorgun ile vakit geçirmek, şeyler paylaşmak, aşk paylaşmak, dışarı çıkmak, sağlayabilir eğlence vb vardır. Merak etmeyin size tek değil, birçok çocuklar hayatının bir noktada bu durum karşısında. Bazı çocuklar olsun bir kız arkadaşı almak başarı ama bazı çok zaman bunun için bekleyin.

Bu makalede bir kız arkadaşım olsun istiyorum ama asla başarılı birçok nedenlerden dolayı olabilir kalan çocuklar içindir. Evet, bazı nedenlerden dolayı doğru bir kız arkadaşım olsun başarısız? Bir adam bir kız arkadaşı alamıyor olası nedenlerinden bazılarını görmenizi sağlar.

 

Dating

Neden a girlfriend to get a adam başarısız neden?

1. Adam utangaç, içine kapanık ve kararsız
Bu bazı büyük nedenleri vardır. Birçok adamlar çekingendir, içine kapanık ve kararsız bir kız yaklaşım. Bu yüzden onlar asla kendilerini herhangi bir kız yaklaşım için rahat bulabilirsiniz.

2. Zihinsel Blokaj
Birçok adamlar sadece meşgul olur aslında hiç hasta-mantıksal sorulara kendilerine çok düşünüyor. Örnek - düşünmek "ne bu kız onlar doğrudan onu, ne o diyecekler, yaklaşım düşünecek ne vs.. Yani çünkü düşünme üzerine onlar hiç bir kız almakla başarılı bir zihin tıkanma son yukarıya ile.

3. Hiçbir deneyimi
Bazı çocuklar hiçbir deneyimi hiç aşk, ilişki, uzanan ve teklif var. Yani onlar aslında ne yapacağımı bilmiyorum.

4. Yanlış yaklaşım

Bazı çocuklar yanlış bir yaklaşım takip ve onlar kendi teklif bir ret alıyorum sonunda.

Bunlar dört çok yaygın neden Yani, bir adam bir kız arkadaşı almak mümkün değildir. Tüm bir adam uygun rehberlik edilir bir şey eksik olduğu dört durumlarda, orada kimse onlara rehberlik etmek. İşte bizim motif yapmaktır doğru yaklaşım daha ve bir kızı elde etmek sağa taşır.

Şimdi bize bir kız arkadaşı almak 3 adım teorisi nedir görelim.

Bir kız arkadaşı almak için 3 adım.

1. Hazırlayın
Eğer bir kız arkadaşı kendiniz için ama nasıl ister? Sen hazır mısınız? Eğer değilse o zaman ilk için hazırlamak olabilir. Ne hazırlamak için düşünmek gerekir ama evet çok şey hazırlıklı olması gerekiyor.

Doğru zihinsel Blokaj - ilk aklınızda varsa zihinsel Blokaj düzeltmek gerekiyor. Düşünme üzerinde durmak gerekir. Eğer o sizi ona teklif veya onu sormak reddeder düşünmemeli.

Olumlu ve güven olacaksa ne zaman onu yaklaşım olacaktır o zaman o güven içinde olduğundan emin - pozitif ve daha güvenli olmalıdır. Yani eğer başarılı olacaktır emin olun.

Deniz hayvanı kabuğu gel - kabuk, kabuk olurken bir kız olamıyorum çünkü gelmek gerekiyor. Muhtaç bir kız arkadaşı var olduğundan yaklaşım olacaktır biri olacak.

2. Bul

Arkadaşlar bu konuda arkadaşlar-konuşmak için konuşmak. Onlara bir kız arkadaşı olması için teşvik hissediyorum, onlar dışarı doğru kız bulmana yardımcı olacaktır olabilir.

Arama online - arama sosyal ağ siteleri, sen-ecek bulmak senin şanslı bir sosyal ağ içinde olabilir. Orada birçok insan sosyal ağ siteleri üzerinde sadece hayat eşleri bulunduğu durumda.

Çevreyi ara - çevren, arama etrafında kızlar dikkat edin. Size en yakın senin şanslı olanıdır ama onu göremiyorum olabilir. Bu yüzden senin çevreleyen dikkat edin.

İpucu: [şanslı kız bulmak ve onu iki yerine üç kere sonra onu sormak için teklif veya yaklaşan kız bilmek biraz zaman harcamak sonra. Bu sadece dostluk ve birbirlerine bilerek sonra başlamak, o zaman sadece devam edin gerekiyor demektir. ]

3. Al
Eğer hazırlanır ve kız, bulduğunuz zaman yaklaşım. Sadece onlar gerçekten doğru bir şekilde yaklaşım yok, çünkü çok çocuklar burada başarısız.

Yaklaşım
Kız yaklaşırken önce en az biraz kız hakkında bilmeniz gerekenler. Örneğin - onun hoşlandığı ve hoşlanmadığı şeyleri, seçimler, Tercihler vs.. Bundan sonra Eğer kız yaklaşırken emin olmalıdır. Öylesine gitmek önde bir kız yaklaşım, sizin duygularınızı ona.