Küçük işletmeler - başarılı yerel seo kampanya için yollar için ipuçları

Son haberlere göre % 42 kullanıcılar şaşırtıcı bir miktar arama motoru sonuç sayfalarında görüntülenen ilk listeyi tıklayın eğilimi var. Sayısı % 8 ikinci listeye gelir ve o andan birbiri ardına azalan gider aşağı düşüyor. Böylece işinizi en iyi beş listeleri arasında olmadıkça, çok zor sizin için potansiyel müşteriler üretmektir. Ve onlar büyük karşılıkları ile rekabet etmek zorunda, çünkü rekabet küçük işletmeler için bile zor. Peki başarı tarifi nedir?

Küçük işletmeler odak Yerel SEO (veya, yerel arama motoru optimizasyonu) uygulanması mümkün olduğunca çok sayıda yerel müşterilerin yakalamak için stratejiler. Bu bitmiş almak için birçok yol olsa da, bazı en etkili yollarından bakalım:

#1. Yapı yerel bağlantılar: Bağlantı kurma, SEO bir çekirdek kavramdır. Ve yerel bağlantı bina Yerel SEO Pazarlama yapıyorsanız esastır. Ama ne yerel bağlantı kuruyor? Kısacası, o yetkili ve yüksek kaliteli yayınları, bloglar ve iş bir coğrafi alanda iş dizinleri geri kazanma işlemidir. Yerel Gazeteler yaklaşıyor ve Yerel Dizinlere gönderme hedef yapmanıza yardımcı olacak şekilde bazılarıdır.

#2. Kullanım basın bültenleri: basın bültenleri Yerel SEO kampanyaları çok etkilidir. Onlar yerel bir vızıltı oluşturmak verimli ve böylece, Web sitesi yardımcı yerel arama sonuçlarında de rütbe. Basın bültenleri orijinal haber odaklanmalıdır ve yeni ürün lansmanları gibi önemli olayların kapsamalıdır. En iyi sonucu elde etmek için sadece bir basın açıklaması başlığında coğrafyaya özgü anahtar kelimeler dahil ettik emin olun.

 

SEO

#3. Online İncelemeler getirmek: Yelp ve diğer kullanıcılar tarafından oluşturulan siteler de Yerel SEO sürecinin yardımında gözden geçirmek gibi bir çevrimiçi dizin değerlendirme. Yapmanız gereken tek şey kendinizi bu eleştiri siteleri listelemek ve işlem bittikten sonra bir geri bildirim göndermek için müşterilerinize sorun. Ayrıca resmi web sitesi düzgün senin bir daha gözden geçirme profilleriyle bağlantılı olduğunu emin olmak gerekir. SERPs işinizde yerel görünürlüğünü bu sitelerde daha fazla yorum almak başladığınızda iyileştirilmesi başlayacaktır.

#4. Video için en iyi duruma getirme: YouTube ve Vimeo şirketiniz hakkında ilgili videolar yükleyebilirsiniz. Ancak, bir video yapmadan önce açıklama sayfa tam kullanımını ortak kullanıma açın. İletişim bilgileri adres, telefon numarası ve resmi web sitesi gibi açıklama alanında bulunmaktadır. Bu ağır Yerel SEO strateji artıracak.

Yerel SEO artık yerel işletmeler için bir seçenektir; Bu bir zorunluluk haline geldi. Geniş çaplı bir görünürlük karşılamak ve online müşterileri çekmek yerel bir işletme için en etkili bir yoldur ve bir artık görmezden yolu yoktur.