Doğru kiralama raf bir araba için seçme

Bisiklet Araç Montaj için öneriler.

Bir araba kiralama taşınması zor bir sorun olabilir, ne kadar çok motosiklet dikkate almak gerekir taşımak istediğiniz ve bunların üzerinde araç bulmak istediğiniz.

Daha sonra bisiklet veya bisiklet iç taşıyamaz, farklı bir yaklaşım düşünün ve bisiklet güvenli araba dışarıya eklemek gerekir. Popüler üç ana sistemleri vardır ve biz onları derinlemesine ele alacağız.

Tüm yöntemleri ile güvenlik her şeyden endişe, ve sen her zaman emin olmalısınız yükler korumalıdır, ışıklar ve kayıt bilgileri görünür.

1: Arka topu rack mount:

Maliyet: $-$ $$ $

Dikkate son arka top Dağı seçenektir. Bu son yıllarda popüler hale geldi ve arka Bagaj kapağı montaj ve hatta çatı montaj ile karşılaştığı sorunların üstesinden gelir.

Sistemi güvenli bir standart topu monte bir çerçeveye ekleyerek çalışır. Çerçeve (veya raf) aşağı indirilir ve güçlü bir kolu topun etrafında kelepçeler ve sistemi güvenli bir şekilde korur. Daha pahalı modellerde kolu gövde erişmesine izin vermek için bisiklet araba (hala araba güvenli iken) bir açıyla uzak yatırabilirsiniz.

Bu sistemin avantajları Bisiklet alt düzeyde, yani onlar bağlamak kolaydır, onlar bunu daha istikrarlı ve yakıt verimli yapma Araba, hava güvencesindedir vardır.

Dezavantajları vardır, eğer bu sistem çalışmaz durumda araba aksama bir çekici olması gerekir. 4 Büyük bisiklet güvenli araba takmak oyunda ciddi bazı Mühendislik olduğu oldukça pahalı olabilir.

 

Bisiklete binme

2: Çatı montaj.

Maliyet: $$ $$$

Montaj bisiklet bir popüler arabanın çatısına yoludur. Çoğu çatı rack sistemleri (örneğin Thule) yapılacak araç çatı 4 motosiklet etkinleştirebilirsiniz ek bike raflar ile donatılmış olabilir. Bu sistemin avantajları Bisiklet yolun dışına olduğunu vardır, araç gövde erişim korunur. Bu da bisiklet taşıma en güvenli yöntemi arasında olduğunu. Bir çatı kutusu çekiyorsanız, da sonra bu (maliyet muhtemelen sadece bir veya iki Bisiklet üstüne montaj) bisiklet ile birlikte takılabilir.

Dezavantajları taşınan her bisiklet için ayrı bir raf satın almanız gerekir, artan sürükle genel yakıt tüketimi düşürür vardır.

Eğer sen değil uzun yeterli, ya da güçlü, o zor çatı üzerinde bisiklet kaldırmak için değildir.

Çoğu otomobil 4 Bisiklet ağırlığını güvenli bir şekilde destekleyecek bir port Bagaj almak mümkün olduğu gibi bir bu popüler yöntemidir. Port Bagaj da çoğu zaman otomobil arasında değiştirilebilir ve montaj kargo kutuları gibi diğer kullanımlar veya merdivenler gibi büyük yükler.

3: Bagaj kapağı montaj arka:

Maliyet: $

Bu genellikle 2 ila 4 motosiklet tutmak için tasarlanmış arabanın arkasına bağlı olduğu bir çerçevedir. Ancak o keman uyacak ve bisiklet güvenli olmasını sağlamak için olabilir Bisiklet güvenlik altına almanın ortak ve düşük maliyetli bir yöntem olduğunu.

Bu sistemin avantajları vardır o tam bir port Bagaj ucuz olabilir, Bisiklet daha alt bir düzeyde (bu bisiklet çatıya kaldırma daha kolay olabilir) monte edilir. Bu otopark erişmesi ve yakıt tüketimini azaltarak arabanın çekişi düşürür.

Arabanın arka için sıkıca bağlı sistem kullanır gibi bisiklet raf ile birlikte kaldırılır sürece Bagaj kapağı erişilebilir olmayabilir demek. Bu kullanmak bazı insanlar için zor hale getirir.

Özet

Genel olarak, en iyi cihaz topu aksama sistemidir. Bu ek en uygun yöntemi sağlar ve en çok dört Bisiklet tutma kapasitesine sahiptir.

Bu bir seçenek değildir, daha sonra ise Bagaj kapağı montaj veya çatı montaj. Eğer bisiklet, çok sayıda takmak için arıyoruz ama motosiklet montaj daha uygun bir yöntem sağlar ve daha güvenli çatı montaj biraz daha pahalı.

Bu üçüncü seçenek olarak montaj Bagaj kapağı bırakır, hızlı ve kolay bir yöntem ancak çatı montaj olarak güvenli değildir ve çoğu zaman ışıkları ve kapalı olmak sayı levhaları ile sorunları vardır.