Dengeli bir diyet hizmet, rulo köfte yapmak

Sizin rulo köfte olmasını istediğiniz kadar hafif veya ağır olması gibi olabilir. Olduğu gibi koftelik bir sıcak yemek servis edilebilir. Bunun için yapmanız gereken tek şey sebzeler tahıl yemek ile birlikte alarak dengeli yemek yapmak.

Bu içinde us, herkesin beslenme ihtiyaçlarını karşılamak için yan yemeklerden sahip her yönden gerekli olduğunu.

· Sebzeler yan

En çok çocuklar pişmiş sebzeler gibi değil. Bu nedenle, sen-ebilmek gitmek için yukarı doğranmış sebze veya söz konusu olduğunda havuç rendesi olanlar gibi. Koyu yeşil sebzeler fasulye veya brokoli ekleyin. İyi bir örnek turuncu sebze havuç dahil.

· Tarafında nişasta

Patates püresi çok iyi tarafta gitmek. Bu pişmiş ya da kavrulmuş patates kural gelmez. Ailenizin tercih ile devam edecek. Buna rağmen patates onlara kan çekmeye şeker sebep bir öğe var unutmayın iyidir.

· Tahıl yan

Yan nişasta, tahıl son derece tavsiye edilir. Bu sağlıklı yemek bir kalıcı enerji sağlar. Bu bir çok iyi çıkar, rulo köfte için tamamlayıcı. Basitliği nedeniyle bu hazırlıkları için geldiğinde, kahverengi pirinç, önerilir değil mevcut quinoa/bulgur buğday tarafından yerine olabilir.

 

Yemek Tarifleri

· Meyve tamamlar

Meyve eti lezzet dengeli veya Gelişmiş güvence altına alır. Yüksek aromalı, rulo köfte, yan beraberliği övgü gerekir. Portakal, çilek ya da yaban mersini gibi meyveler beklenen sonuç getirecektir. Çilek veya dilimlenmiş portakal dekorasyon levhaları hizmet üzerinde hareket edebilir. Alternatif olarak, onlar tatlı yoğurt ile birlikte olarak hizmet verebilir.

Aile büyük alt tarafında olasılıktır. Bu nedenle, akşam yemeğinden sonra rulo köfte kalanlar muhtemelen olacaktır. O ertesi gün kullanışlı gelebilir için bu atılmalıdır değil. Seçtiğiniz yanınız hevesle göz önünde bulundurarak, iki akşam yemeği sunan, rulo köfte sonra bitebileceğini. Örneğin, rendelenmiş havuç ve tam buğday makarna övgü hareket, yemek artıkları kadar doğrayın ve sos veya ketçap ile smear. Makarna bunu bu doğru görev yapacak. Bu, sonraki günün yemek var. Eğer değilse bunu sebzeler cook sonra ile karıştırmak için tercih, karışım içine pirinç eklenmesinden sonra pirinç kase yemek ile gelmeleri rulo köfte ufalanmış.